Merit je česká garážová značka kol, pod záštitou projektu GRAVELBIKE.CZ. Majitel Jiří Nykl je známý v České republice jako specialista na prodej gravelbajků všeho druhu. Mimo jiné na jeho horských i gravel rámech jezdím už 4 roky.
​PSG je stavební skupina s téměř 100letou tradicí. Specializuje se na výstavbu průmyslových objektů, staveb občanské vybavenosti i na bytovou výstavbu. PSG staví pro budoucnost.
Ortlieb jsou vodotěsné brašny na kolo s mnohaletou tradicí a pozáručním servisem. Jednou z nejoblíbenějších značek bikepackerů po celém světě.
Eleven sportswear v čele s Martinem Křenkem mi vyšel vstříc a vyvinuli jsme unikátní oblečení pro bikepackery! Toto oblečení je dostupné pod značkou WOLFman na našem eshopu.
BOEMI je ruční výroba mýdel, která osloví vůní, vzhledem a funkcí. Naše výrobky jsou vhodné jako dárkové sady, pro ženy, pro pány, pro sportovce, pro děti,...
Náchodský pivovar PRIMÁTOR je partnerem pitného režimu závodu WOLFman 555. I vlci přeci musejí pít! Tradiční náchodský pivovar to je dobrodružství chuti.
Posedla jsou partnerem mazacích partií závodu WOLFman 555. Projekt Posedla přitahuje všechny posedlé cyklisty, kterým vytvářejí sedla na míru a krémy na intimní cyklistické partie.
Nupreme je partnerem doplňků stravy závodu WOLFman 555. Výživové doplňky jsou nezbytnou součástí každodenní stravy. Jejich proteinové tyčinky jsou plné síly.
Kulatá pexesa v cestovní designové krabičce od českých výtvarníků. Bajkové pexeso od Štěpána Stránského!
Vzdělávací institut VIENTO poskytuje informace, vzdělání, přednášky s ohledem na alternativní způsob života. Institut učí skrz hodnoty: duše, Země a vesmír a to nejen v segmentu bikepackingu.
Flukeatelier se zaměřuje na grafiku, fotogarfii, ilustrace a vizuální obsah pro společnosti, které nechtějí jít cestou spolupráce s klasickou reklamní agenturou. Za projektem stojí Štěpán Stránský.
Bike live je cyklistický obchod a servis pod záštitou Dana Boubína a Martina Černého. Mimo jiného se specializují na servis vidlic a tlumičů.
Lauf: vývoj, protoypování a experimenty... To vše je denní náplň nejlepších bikepackerů. Někdy se však poštěstí, že tuto práci za vás odvede někdo jiný. Jejich revoluční odpružení vidlic ocení především jezdci na gravelech.
OUTDOORSTUFF.cz je outdoorový e-shop pod záštitou Jakuba Hojky. Koncept e-shopu klade mimo jiné důraz na EKO produkty a podporu českých výrobců.

SPONZOŘI A PARTNEŘI

Dokážeme sponzorům nabídnout mnohem hlubší propojení a oboustranně prospěšnou spolupráci ve srovnání s typickým sponzorovaným cyklistou, nebo týmem - a to především prostřednictvím služeb v oblasti: reklamní grafiky, fotografií, ilustrací, testování a vývoje cyklistických produktů, influencingu a celkové prezentace značky díky Štěpánovým závodním výsledkům, přednáškám, mediálním prezentacím a dalším projektům.
NEJEN ZDE JE MÍSTO PRO VÁS