SPONZOŘI

Dokážeme sponzorům nabídnout mnohem hlubší propojení a oboustranně prospěšnou spolupráci ve srovnání s typickým sponzorovaným cyklistou, nebo týmem - a to především prostřednictvím služeb v oblasti: reklamní grafiky, fotografií, ilustrací, testování a vývoje cyklistických produktů, influencingu a celkové prezentace značky díky Štěpánovým závodním výsledkům, přednáškám, mediálním prezentacím a dalším projektům.

ORTLIEB

ORTLIEB je jedinečná německá bikepackingová značka, specializující se na brašny s mnoha technickými vychytávkami chráněnými patenty. Nízká hmotnost, 100% nepromokavost, vysoká životnost, 5-ti letá záruka a pozáruční servis staví tuto značku do role světového leadera v tomto oboru. Všechny výrobky jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu s velkým důrazem na udržitelnost!

MERIT

Merit je česká garážová značka kol, pod záštitou projektu GRAVELBIKE.CZ. Majitel Jiří Nykl je známý v české republice jako specialista na prodej gravelbajků všeho druhu. Mimo jiné na jeho horských i gravel rámech jezdím už 4 roky.

LAUF

Vývoj, protoypování a experimenty... To vše je denní náplň nejlepších bikepackerů. Někdy se však poštěstí, že tuto práci za vás odvede někdo jiný. Přesně takový je můj sponzor Lauf s revolučním odpružením vidlic.

ELEVEN

Eleven sportswear v čele s Martinem Křenkem mi vyšel vstříc a vyvíjíme unikátní oblečení pro bikepackery! Toto oblečení bude dostupné pod značkou WOLFman.

WOLFMAN

Wolf man je projekt který zahrnuje: bikepacking závody v čr, eshop s bikepacking vychytávkami, cyklistický klub. Ekonomicky soběstačný projekt WOLFMAN jehož jsem zakladatel, je i mojim partnerem.

BIKE LIVE

Bike live je cyklistický obchod a servis pod záštitou Dana Boubína a Martina Černého. Kluky znám přes půlku života a v jejich dílně trávím více času, než by si i ta nejtolerantnější partnerka cyklisty přála.

VIENTO

Vzdělávací institut VIENTO zprostředkovává informace, vzdělání, přednášky s ohledem na alternativní způsob života. Institut učí skrz hodnoty: duše, země a vesmír a to nejen v segmentu bikepackingu.

OUTDOORSTUFF

OUTDOORSTUFF.cz je outdoorový e-shop pod záštitou Jakuba Hojky. Koncept e-shopu klade mimo jiné důraz na EKO produkty a podporu českých výrobců.
NEJEN ZDE JE MÍSTO PRO VÁS