15 Komentáře
 1. Joska

  Díky za článek!

 2. Michal Holub

  Super, uplne me to nalakalo.

 3. marek

  No zní to jako idylickej výlet, myslím že ve skutečnosti to bylo trochu náročnější 🙂 než jak to popisuješ. Už se těším na další tvoje závodění.

 4. Honza Staněk

  Ahoj, díky za povídání! Rozpočet je celkem levný na celé WCC. Ve tvém podání to zní hodně exoticky. Přitom je to hned za rohem. Za jak dlouho to jeli NORMÁLNÍ cyklisté? Docela mě to láká. S pozdravem Honza Staněk

  1. Ahoj Honzo, cílovka je na ofociálních stránkách. Myslím že to bylo tak 3-4 dny. Takže je to krátké a i na dovolenou nenáročné.

 5. Bojler

  Dlouhé povídání, prospělo by ti to psát na pokračování, takhle to moc lidí do konce nedočte. Díky, lákavá akce a tvůj wolf man také.

 6. Hanuš

  Javorníky na Slovensku jsou top, mám je prochozené, na kole bych tam nechtěl, stejně jako do Beskyd u nás v čr. Klobouk dolů všem co to jeli! Díky za popsané zážitky.

 7. Kuba G.

  Kamaráde, jsi netvor. Ještě jednou gratuluji k výkonu. Výborně napsaný článek. Jak už tady někdo v komentech psal, ve Tvém podání to působí jako easy-peasy-lemon-squeezy, ale tak to určitě není a nebylo.
  Můj pohled na závodní bikepacking znáš, pro mě se z toho vytrácí to kouzlo sdílení zážiků na kamarádské úrovni či na bázi splynutí člověka (samotného jedince) a přírody…jsou z toho dostihy, které se mění na profesionální sport. Ty to třeba tak nemáš, vnímáš to víc citově, ale jsi vyjímka.
  Jasně, nemusím tyhle závody jezdit nebo je můžu jezdit dle svého tempa a tak jak chci sám, ale profesionalizace tohohle odvětví je nezadržitelná a sám víš, že to nemůže vést k ničemu dobrému.
  Čest a klobouk dolů přede všemi závoďáky, ale zásadně si ničit zdraví eliminací spánku na závodech, které mají být o souznění s přírodou, mi příjde nesmyslné…ale každý svého štěstí strojvůdce. =)
  Závěrem Ti chci vyjádřit, že fandím tomu co děláš a jak to děláš.
  Mám Tě rád.
  Keep the wheels spinning!

  1. Kubo, moc děkuji. Ano je to průser ta profesionalizace, tím se to vše posere. A ano my co závodíme tomu přispíváme ať méně, či více. Věřím, že to světu vracím v jinejch věcech. Nějakej rok chci závodit a pak se na to vykašlu, protože se do tohoto sportu serou čím díl větší pánské přirození. Měření sil touto nenásilnou formou a soutěžení mě fakt baví. Ale ano, když to dojde do míry, kdy to není soutěžení a přátelské měření sil, tak je to špatně.

 8. Matěj :)

  Super článek Štěpánku, tak nějak jsem sem po delší době zabrouzdal a dozvěděl se to, na co jsem se tě ohledně průběhu závodu zapomněl zeptat. 🙂 report mi byl – společně s kamny do běla – příjemným společníkem při mém rozmrzání po dnešním dvouhodinovém psím procházení/hledání materiálu na nové didgeridy 🙂

  1. Díky. Hehe, už se těším, až si znovu zaprdíme 🙂

 9. Lucie Stránská

  Moc dobře napsaný článek. Zase jsem se o tobě něco dozvěděla a jsem za to ráda.

  1. dík, no vidíš to, co se ještě o svém dítěti nedozvííš 🙂

 10. Jára Křížka

  Pěkně napsáno. Ta fotka s liškou mně pobavila. Na trati jsem na větvi jenž byla přepážkou v cestě jsem v noci našel tvoje reflexní logo hlavu vlka. Označujes tím překážky pro ostatní nebo je to jen znamení , že už jsi tam byl ?

  1. Ahoj Járo, no tak oboje. Mám rád stickerky a lepím je. Přecijenom neumíme očuchávat chcanky, tak symboly nechávám v jiné formě. A na té kláďě to byl myslím to ten úsek u českých hranic v Javorníkách, kde jsi buďto mohl krosit lesem mimo cestu nebo bylo povoleno objet po cestě – organizátoři to říkali před startem. Nechávám stickerky i na jiných místech pro moje i jiných pobavení, občas nechávám těm za mnou třeba musli tyčinky apod…

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.