8 Komentáře
 1. Petr

  No a co je teda na tom za vědu? Koupím si flašku rybího tuku a cvaknu ji na ex a mám dost omeg 3 na 2 roky dopredu.

  1. Čížek M.

   No jasně a říká ti něco maximální denní dávka? Organismus nemůže zpracovat větší množství za den. Proto je užívání důležité dlouhodobě a v konkrétních dávkách ve vztahu k tvoji váze a nepoměru omega 3 a omega 6.

   1. Ahoj, jo přesně tak, navíc doplnění / vyrovnání poměru omeg bohužel není otázkou jednoho týdne. Je to dlouhodobá kůra, která je však zcela zásadní na korektní fungování organismu.

 2. Michal T.

  Štěpáne mám si to koupit z těch odkazů, které vedou z tvého článku? Na tvém eshopu nemohu najít. Chápu správně, že ta kůra na 8 měsíců dává smysl, jinak to je v podstatě nedostačující? Jak zjistím dávkování? Jak je nejlepší zaplatit?

  1. Ano kůra 8 měsíců dává smysl, po cca 5 měsících tělo obnovuje veškeré buňky, navíc, když si k tomu vezmeš krevní test, tak pak ho opakuješ, aby jsi měl výsledek po několika měsících. Platba kartou na stránkách ZINZINO je nejlepší, prostě každý měsíc ti strhnou částku, pošlou domů, o nic se nestaráš a navíc od nich dostaneš bonus. Klidně kup přes stránky na které odkazuji. Budu rád když na ty stránky půjdeš přes ten odkaz (nese si v sobě můj kód) já z toho mám menší provizi. Prosimtě zavolej mi (777257746) to co píši v článku je jenom výseč, benefit je v tom že k tomu poskytuji konzultaci. Třeba to dávkování by jsi měl mít podle svojí váhy, ale také podle stravy, a nepoměru který máš.

   1. Michal T.

    Jo super dík, omegy už jsou na cestě domů.

 3. Matěj z Turnova

  Ahoj, jen bych dodal že 6ky nejsou jen špatné. Za mě je například dost důležitý jejich vliv na srážlivost krve, stejně tak jako protiklad – 3jky zase krev výrazně ředí, takže i z tohoto signle důvodu je velice důležité je mít v rovnováze. Kdyby do sebe někdo cpal jen omega 3jky a žádný 6ky, tak asi vykrvácí – což je docela vtipný. Klíčem je prostě vyváženost 🙂 to je hezké, ne? Jak je potřeba celý život všechno poctivě vyvažovat 🙂

  1. No možná to vyznělo že 6 jsou špatně, spíš jsem to myslel tak, že o omega 6 není nouze vzhledem k návykům stravování běžné populace, tak proto jsou „špatně“.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.